Pracuj z nami

Dlaczego warto z nami pracować?

  • nasza kultura organizacyjna jest oparta na zaufaniu i transparentności
  • szybko rośniemy, więc Ty oraz Twoja kariera również będziecie się szybko rozwijać
  • będziesz mieć ogromny wpływ na firmę od pierwszego dnia pracy
  • będziesz pracować z doświadczonym i nastawionym na dalszy rozwój zespołem
  • większość z nas pracuje w 100% zdalnie, ale w razie potrzeby pomożemy Ci z miejscem do pracy niedaleko Twojego miejsca zamieszkania
  • otrzymasz sprzęt, narzędzia oraz kompleksowe wdrożenie, które na co dzień pomogą Ci w Twojej pracy
  • w urodziny odpoczniesz – dajemy płatny dodatkowy dzień urlopu z tej okazji
  • pakiet Multisport i LUX MED za 1 zł
  • zatrudnienie na umowie takiej jak potrzebujesz (UoP, UZ, B2B)

Zobacz otwarte pozycję poniżej.

Jeżeli nie ma interesującej Cię pozycji, a chciałbyś u nas pracować – wyślij swoje CV na contact@activenow.io.

Zakres obowiązków:

  • Zrozumienie potrzeb Klientów:

    • Rozmawiasz z Klientami o szczegółach ich problemów – jak obecnie je rozwiązują, co jest najbardziej uciążliwe oraz dlaczego ActiveNow obecnie im w tym nie pomaga

    • Analizujesz dane związane z wykorzystaniem naszego systemu, żeby wiedzieć w jaki nieoczekiwany sposób Klienci z niego korzystają

    • Tworzysz dokumenty opisujące dokładnie te problemy, żeby przedstawić je CEO

  • Projektowanie rozwiązań:

    • Tworzysz propozycje zmian w systemie oraz przedstawiasz je na graficznych makietach (jeśli potrzeba)

Nasze wymagania:

  • Masz doświadczenie w projektowaniu systemów webowych oraz mobilnych

  • Umiesz prowadzić Discovery Interviews oraz analizować w Excelu dane związane z wykorzystaniem produktów

  • Odnajdujesz się w pracy zdalnej i komunikacji asynchronicznej

To oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości od 8000 brutto (w zależności od umowy)

  • Możliwość zatrudnienia na dowolny rodzaj umowy – B2B, UZ czy UoP

  • Skorzystanie z benefitów takich jak Multisport, Luxmed czy firmowa biblioteczka książek

  • W urodziny odpoczniesz – dajemy płatny dodatkowy dzień urlopu z tej okazji

  • Wiemy jak ważny jest urlop i odpoczynek, dlatego niezależnie od umowy otrzymasz 26 płatnych dni urlopowych

  • Pracę zdalną z zapewnieniem odpowiednich narzędzi

  • Pełną transparentność oraz regularny feedback

Aplikuj już dziś – wyślij swoje CV na adres weronika.p@activenow.io

 ❗Podczas aplikowania do nas na adres weronika.p@activenow.io prześlij swoje portfolio wraz ze wskazaniem projektu, który chcesz abyśmy zobaczyli 🙂

Twoje obowiązki:

  • Prowadzeniem i domykaniem sprzedaż

  • Wdrażaniem pozyskanych Klientów

  • Nawiązywaniem i budowaniem długotrwałych relacji z Klientem

  • Prowadzeniem małych projektów analitycznych

  • Doświadczenia w sprzedaży

  • Poczucia ownershipu

  • Doświadczenia w pracy w CRM

  • Potrafisz słuchać, rozmawiać, zadawać trafne pytania i budować relacje, a kontakt z technologią to dla Ciebie przyjemność.

  • Entuzjazmu, pozytywnego nastawienia, chęci rozwoju dla siebie jak i dla firmy

  • Nie boisz się pracy indywidualnej i jesteś bardzo dobrze zorganizowany

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

 Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości od 8000 brutto (w zależności od umowy) – miesiąc próbny płatny 1k mniej

  • Brak systemu prowizyjnego – Twoje wyniki nie mają wpływu na Twoje wynagrodzenie

  • Pracę zdalną z zapewnieniem odpowiednich narzędzi (komputer, telefon, słuchawki)